PR medewerker



Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcwageningen.nl/o/KerstSaam-Wageningen/activiteiten/PR-medewerker/96977 om je aan te melden
Samenvatting
Schrijf jij de stukjes van KerstSaam Wageningen voor Stad Wageningen? Maak jij de flyer en poster waarmee we alle Wageningers bereiken? Onderhoud jij de contactUitgebreide omschrijving
Het succes van KerstSaam Wageningen staat of valt met publiciteit. Het KerstSaam team is klein en heeft geen expertise op het gebied van PR. We zoeken iemand die zelfstandig deze taak op zich kan nemen. Dit houdt in het bedenken en uitvoeren van een marketingplan gericht op de primaire doelgroep: Wageningers die alleen wonen en die (een deel van) de kerstdagen 2025 graag samen met anderen willen doorbrengen.
Hoe bereik je deze doelgroep? Welke media? Op welk moment? Welke boodschap? Hoe vormgegeven?
Het team is beschikbaar voor overleg en afstemming.
Heb jij hart voor dit project en deze doelgroep? Ben je iemand met ervaring in PR? Kun je een marketing plan bedenken, presenteren en commentaar verwerken? Schrijf jij makkelijk korte leesbare teksten? Heb je een netwerk in de plaatselijke pers? Weet jij hoe je social media voor dit doel kunt inzetten? Heb je gevoel voor vormgeving en ervaring met drukwerkmogelijkheden? Werk jij graag zelfstandig op momenten dat het jou uitkomt? Ben je snel beschikbaar?
Dan ben jij de persoon die we zoeken en zien we je reactie graag tegemoet.
Met jouw inzet zorgen we ervoor dat in Wageningen niemand met kerst alleen hoeft te zijn.
Ook als je over een aantal van deze eigenschappen beschikt en niet bang bent om wat nieuws te proberen. Dan horen we graag van je.
🗣️ Beheersing van het Nederlands
Over KerstSaam Wageningen
Wageningen biedt een rijk scala aan kerstactiviteiten waarin bewoners van Wageningen elkaar kunnen ontmoeten. Denk aan samen eten, samen wandelen, samen kerst vieren.
KerstSaam Wageningen wil al deze kerstactiviteiten zichtbaar en toegankelijk maken, juist voor mensen die alleen zijn en behoefte hebben aan gezelligheid en een luisterend oor. Waar voorzieningen ontbreken zoeken we naar nieuwe invulling.
KerstSaam Wageningen is in 2025 door vijf betrokken burgers gestart als non-profit actie. KerstSaam Wageningen kan alleen een succes worden door inzet van vrijwilligers met passie voor kwetsbare mensen.