Webshopcoördinator

Praktische informatie
Vacature • Structureel werk
Contactpersoon
Stichting Talking Hands
Stel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of +31652833593.
#98406
Scan me of ga naar www.vcwageningen.nl/o/Talking-Hands/activiteiten/Webshop-coordinator/98406 om je aan te melden
Als webshopcoördinator bouw je mee aan onze webshop in ontwikkeling en draag je via de verkoop van onze crafts bij aan ondersteuning van dove mensen in Oeganda.
Over Stichting Talking Hands
Stichting Talking Hands zet zich in voor dove en slechthorende mensen in Oeganda, met speciale aandacht voor onderwijs, inclusie en gelijke kansen. Wij geloven in een samenleving waarin iedereen de mogelijkheid krijgt om zich te ontwikkelen en een zelfstandig en waardig leven op te bouwen.
Om onze projecten mogelijk te maken, verkopen we unieke, handgemaakte producten die worden gemaakt door dove vrouwen in Oeganda. Deze getalenteerde ambachtsvrouwen creëren onder andere tassen, rokjes, manden, portemonnees, heuptasjes, knuffels, kettingen, oorbellen en armbanden van lokale, natuurlijke materialen en kleurrijke Afrikaanse stoffen.
Elk product vertelt een eigen creatief en cultureel verhaal. Met de opbrengst ondersteunen we onderwijsprogramma’s voor dove en slechthorende kinderen en jongeren in Oeganda. Tegelijkertijd creëren we extra werkgelegenheid en economische kansen voor dove vrouwen.
Wat ga je doen?
Als webshopcoördinator speel je een belangrijke rol in de verdere opbouw en groei van onze webshop.
Je:
- helpt onze webshop verder uit te bouwen en leert werken met WordPress en WooCommerce;
- coördineert productfotografie en schrijft aantrekkelijke productomschrijvingen;
- beheert de voorraad en verwerkt bestellingen;
- werkt mee aan de promotie van de webshop, samen met collega’s van communicatie en fondsenwerving;
- analyseert welke producten goed verkopen en signaleert wanneer aanvulling nodig is.
Wie zoeken wij?
Je:
- hebt affiniteit met de missie van Stichting Talking Hands en wilt bijdragen aan maatschappelijke impact;
- hebt interesse in online verkoop en digitale platforms;
- werkt nauwkeurig en gestructureerd;
- bent proactief en neemt graag initiatief.
Tijdsbesteding
Gemiddeld 2 tot 4 uur per week, met ruimte voor extra inzet tijdens drukkere periodes, zoals de feestdagen.
Gerelateerd aan
Over Talking Hands
Talking Hands zet zich in voor dove en slechthorende mensen in Oeganda. De stichting werkt aan het vergroten van kansen en het bevorderen van inclusie, zodat dove en slechthorende mensen volwaardig kunnen deelnemen aan de Oegandese samenleving. Daarbij ligt een belangrijke focus op het toegankelijk maken van onderwijs.
Door verschillende projecten te ondersteunen en samen te werken met lokale partners hanteert Talking Hands een holistische aanpak die bijdraagt aan duurzame verandering en een betere toekomst voor dove en slechthorende mensen in Oeganda.



