Navigatie overslaan
Schaken met asielzoekers

Schaken met asielzoekers

Structureel werk · Flexibele uren
Keijenbergseweg 10, 6705 BN Wageningen, Nederland
Sociaal contact
Vluchtelingen & Minderheden

Contactpersoon

Joost HooghiemstraStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0681900969.
Activiteit Delen
Schaak Vereniging Wageningen
#78598
Scan me of ga naar www.vcwageningen.nl/o/Schaak-Vereniging-Wageningen/activiteiten/Chess-with-asylum-seekers/78598 om je aan te melden

Samenvatting

Schaken met bewoners van AZC de Leemkuil. Hiervoor kunnen we altijd extra vrijwilligers met interesse in het schaakspel gebruiken.

Uitgebreide omschrijving

Elke week schaken we op maandagavond van 20.00 tot 21.45 uur in AZC de Leemkuil aan de Keijenbergseweg 10. De activiteit is zeer laagdrempelig en is gericht op het beleven van een gezellige activiteit en het hebben van prettig wederzijds contact met bewoners van de Leemkuil. We hebben een poel van vrijwilligers zodat we flexibel kunnen deelnemen. Of je nou wekelijks komt of eens per 2 maanden maakt niet uit. Per maand kun je zelf aangeven wanneer je wilt komen.

Hoe kom ik er?

Activiteit Delen

Over Schaak Vereniging Wageningen

Wij zijn een schaakvereniging met diverse interne en externe schaakactiviteiten. Sinds een jaar of zes schaken we ook tweewekelijks op maandagavonden met bewoners in AZC de Leemkuil. Hiervoor zoeken we extra externe deelnemers met interesse in of uitgebreide kennis van het schaakspel.

Powered by Deed‌mob Tools ·