Navigatie overslaan
In een ondergronds apothekersmuseum publiek begeleiden?

In een ondergronds apothekersmuseum publiek begeleiden?

Structureel werk · 0–3 uur/week
Van Der Molenallee 14, 6865 CG Doorwerth, Nederland
Gastheer/vrouwActiviteiten begeleidenNederlands
ZorgKunst & cultuurOuderen
3 Goede gezondheid en welzijn

Contactpersoon

Henk Wim LijftogtStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of 0629533265.
Activiteit Delen
Apothekersmuseum Kisters
#49687
Scan me of ga naar www.vcwageningen.nl/o/Apothekersmuseum-Kisters/activiteiten/In-een-ondergronds-apothekersmuseum-publiek-begeleiden/49687 om je aan te melden

Samenvatting

Gastvrouw, of gastheer zijn in een wel heel bijzonder Museum: Apothekersmuseum Kisters in Doorwerth. 15 jaar geleden onder de grond gebouwd.

Uitgebreide omschrijving

Als vrijwilliger in ons museum vormt u een vast onderdeel van onze 'Collectie', met uw inzet kunnen nog meer mensen zich verwonderen over 60 jaar Apothekersverzamelingen.

U leidt individuen en/of groepen rond door dit museum, U ontvangt ze, denkt mee over het nog aantrekkelijker maken van dit bijzondere museum, U wordt heel goed en professioneel ingewerkt en begeleid, U werkt samen met andere enthousiaste vrijwilligers. 

 

Enige achtergrond in de Apothekerswereld is niet persé noodzakelijk, we hebben veel materiaal (instructiefilm) om u in te werken in deze materie. Het is fijn als u prettig met groepen kunt omgaan, uitnodigend kunt vertellen over de collectie, en er van geniet om samen te werken met de collega vrijwilligers. In ons kennismakingsgesprek gaan we hier naar op zoek, en mocht u hierin ondersteuning/ begeleiding nodig hebben, dan zorgen we daar graag voor. 

 

 

Wie eenmaal binnen dit museum geweest is, blijft met een verwonderd gevoel terugdenken aan deze unieke verzameling op een bijzondere ondergrondse locatie. We gunnen veel mensen deze beleving. De huidige vrijwilligers zien elke keer weer de prettig verbaasde blikken van de bezoekers. U wordt goed begeleid en we houden rekening met uw behoefte. 


van minimaal een dagdeel per maand tot maximaal 1 dagdeel in de week 

Wat vrijwilligers nodig hebben

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Wat wij vrijwilligers aanbieden

💸 Vrijwilligersvergoeding🤝 Extra begeleiding

Hoe kom ik er?

het museum bevindt zich in de kelder, is eventueel met rolstoel te bereiken. Voldoende Parkeerplaats voor auto's en fietsen.
Activiteit Delen

Over Apothekersmuseum Kisters

Publiek is verwonderd over de unieke historische apothekerscollectie in een bijzondere ondergronds ruimte.

Powered by Deed‌mob Tools ·