Skip Navigation
Skip Sidebar
Opella

Opella

Non-profit

Over ons

Wonen zoals thuis, ook als u intensieve zorg nodig heeft en zowel voor kortere als voor langere tijd.

OuderenWelzijnBuurt & omgeving
Goede gezondheid en welzijn
Deel
Vrijwilligers voor het ondersteunen van het ontbijt gezocht! Torckdael 6 en 8

Vrijwilligers voor het ondersteunen van het ontbijt gezocht! Torckdael 6 en 8

Structureel werk · 2–3 uur/week
Wageningen, Gelderland, Nederland
BegeleidingNederlandsSociaal contactActiviteiten begeleiden
OuderenWelzijnBuurt & omgeving
Activiteit Delen
Opella
#49989
Scan me of ga naar www.vcwageningen.nl/o/Opella1/activiteiten/Vrijwilligers-voor-het-ondersteunen-van-het-ontbijt-gezocht/49989 om je aan te melden

Contactpersoon

Josien RoelofsenStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of +31 645042309.

Samenvatting

Voor de woningen 6 & 8 in Torckdael, zoeken wij vrijwilligers die ondersteuning kunnen bieden bij het ontbijt.

Uitgebreide omschrijving

Hoe ziet het vrijwilligerswerk er uit?

Binnen deze woningen wonen ouderen met psycho geriatrische problemen. Wij zoeken mensen die het fijn vinden om voor onze bewoners het ontbijt te verzorgen en het tot een sfeervol gebeuren maken. Nadien wordt de ontbijtboel opgeruimd en maak je koffie/thee voor een gezamenlijk koffiemoment. Ben jij diegene die zich aangesproken voelt bij de woorden: warm, rustig, belangstellend, aandacht, een luisterend oor, gezelligheid en humor; Dan zijn wij op zoek naar jou!

Dit werk is mogelijk op alle dagen van de week tussen 9.00u-11.00u.

We overleggen graag met jou welke dag het best past.


Wat vragen wij van jou

Wij zouden het geweldig vinden als je van het ontbijt een feestje kunt maken. Je voelt goed aan waar onze bewoners blij van worden.

Je hebt affiniteit met ouderen met psycho geriatrische problemen.


Wat maakt het werk de moeite waard

Door met het ontbijt de dag op te starten en een warme sfeer te creëren maak je het voor allen een fijn samenzijn.


Wat hebben wij jou te bieden

  • Je hebt recht op reiskostenvergoeding (vanaf 5 km enkele reis).
  • Je bent verzekerd.
  • Je ontvangt tijdens de maand van de Opellamedewerker een presentje.
  • Je ontvangt rond de kerst een eindejaar attentie.
  • Je kunt scholing volgen.
Wat vrijwilligers nodig hebben😇 Verklaring Omtrent Gedrag

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Wat wij vrijwilligers aanbieden

🤝 Extra begeleiding

Hoe kom ik er?

Activiteit Delen
Wageningen Activiteiten > Opella > Vrijwilligers voor het ondersteunen van het ontbijt gezocht! Torckdael 6 en 8

Over Opella

Wonen zoals thuis, ook als u intensieve zorg nodig heeft en zowel voor kortere als voor langere tijd.